KONTAKTA OSS

Kontakta oss för rådgivning kring maskinbetjäning, montage och all form av automatisering av tillverkningsprocesser. Välkommen att berätta om din verksamhet och dina funderingar på förbättringar.

3button Group AB
Hedenstorpsvägen 5A
554 75  Jönköping
036-34 50 60

Thomas Rosell

VD

Tel: 036-34 50 62
Mobil: 076-782 72 02
thomas.rosell@3bg.se

Lars-Erik Fast

Teknikchef

Tel: 036-34 50 61
Mobil: 076-782 72 01
larserik.fast@3bg.se

Claes Abrahamsson

Teknisk försäljning

Tel: 036-36 78 50
Mobil: 073-954 86 52
claes.abrahamsson@3bg.se

Peter Holm

Teknisk försäljning

Mobil: 072-819 80 51
peter.holm@3bg.se

Sofia Wånge

Teknisk försäljning

Mobil: 076-782 95 02
sofia.wange@3bg.se

Kjell Svensson

Inköp

Tel: 0510-48 54 50
Mobil: 073-352 17 26
kjell.svensson@3bg.se

Mikael Dalsmyr

Inköp

Tel: 036-36 78 50
Mobil: 070-526 80 17
mikael.dalsmyr@3bg.se

Daniel Johansson

Servicechef

Mobil: 076-891 39 75
daniel.johansson@3bg.se

KONTAKTA OSS

Varmt välkommen att höra av dig till oss!
Har du frågor eller funderingar, kontakta oss gärna – vi garanterar dig svar inom 24h. 

Kontakta oss